ALÇI SIVA UYGULAMALARI

Alçı sıva görünürde pratik uygulamada profesyonellik isteyen ince detay işçiliği gerektirir.

Alçı bilinenin aksine deprem esnasında kara sıvadan daha dirençli bir materyaldir. Yapılan araştırma ve testlerle kanıtlanan alçının bu başarısını göz ardı etmemek gerekir. Alçının dezavantajlı tek yönü nefes almamasıdır. Yani hava geçirgenliği neredeyse yoktur. Bu olumsuz özelliği evinizde yeterince havalandırma yok ise tavanda perde diplerinde mantar ve yosun oluşumu yapmaktadır. Bu olumsuz özelliğini evinizi düzenli havalandırarak solunum yoluyla insan bedeninden sıcak havanın özellikle kışın buharlaşması neticesiyle oluşan yosunlaşma ve mantarları yok edebilirsiniz.

Alçı sıva soğuk iklimli bölgelerde yaşam alanında sıcak bir ortam sağlamaktadır. Kara sıvanın aksine ısı yalıtımı özelliği olduğu için daha konforlu bir iç mekan sunmaktadır. Alçı sıva tadilat ve dekorasyon uygulaması yapılacak alanlarda, alan kullanılıyor olsa bile uygulama sorunsuz ve temiz bir şekilde yapılabilmektedir. Alçı sıva uygulaması kesinlikle dış cephede kullanılamaz. Alçı sıva bir iç mekan ürünüdür.

Sorunsuz ve pürüzsüz yüzeyler elde etmek istiyorsanız biz hazırız.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.